Fizjoterapia i rehabilitacja na najwyższym poziomie w Slot Online

Profesjonalne usługi

Oferujemy profesjonalne usługi fizjoterapeutyczne dla dzieci i dorosłych w oparciu o najnowocześniejsze metody terapii wykorzystując 15 letnie doświadczenie zdobyte w Klinikach (Rehabilitacji, Neurochirurgii, Neurologii ICZMP w Łodzi) oraz licznych stażach i kursach krajowych i zagranicznych.

Terapia manualna dzieci i dorosłych

Terapia manualna i terapie powięziowe to metody pracy z pacjentem oparte na dowodach naukowych stosowane zarówno u dzieci i dorosłych.

Zobacz więcej

Diagnostyka zaburzeń rozwojowych

Często jedna wizyta w gabinecie wystarczy aby określić, zdiagnozować problem rozwojowy niemowląt i dzieci starszych. Jeżeli masz obawy o rozwój swojego malucha zapraszam.

Zobacz więcej

Terapia w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym

Mózgowe Porażenie Dziecięce to bardzo szeroka grupa chorób, której najczęstszą przyczyną jest uszkodzenie tkanki mózgowej jeszcze przed urodzeniem dziecka lub w trakcie porodu.

Zobacz więcej

Zespoły bólowe kręgosłupa

Bóle kręgosłupa to bardzo częsta przypadłość na którą zapada przynajmniej raz w życiu 9 na 10 pacjentów.

Zobacz więcej

NTU – neurorozwojowa terapia ułożeniowa – pozycjonowanie

NTU jest stworzoną przez zespól pod moim kierownictwem terapią dedykowaną pacjentom leżącym. Polega ona na odpowiednim ich pozycjonowaniu w celu zapobiegania deformacjom i osiągania maksymalnego komfortu w pozycji leżącej.

Zobacz więcej

Terapia NDT-Bobath

Nowoczesna terapia neurorozwojowa wykorzystywana w pracy z dziećmi od pierwszych dni życia. Oparta jest o wstępną wnikliwą analizę, obserwację pacjenta i dostrzeżenie problemów, które w terapii będą wymagały korekty.

Zobacz więcej

Terapia wad postawy

W dzisiejszych czasach wady postawy to dolegliwość cywilizacyjna, która wymaga szybkiej interwencji terapeutycznej. Szybko i w porę zdiagnozowana wada postawy daje możliwość optymalnej korekcji.

Zobacz więcej

Diagnostyka zaburzeń chodu

Zaburzenia chodu mogą wystąpić w każdym wieku i mogą być objawem rozmaitych chorób. Analiza chodu przeprowadzona przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę pozwala na wstępną ocenę ruchową pacjenta.

Zobacz więcej

Fizjoterapia w chorobach nerwowo-mięśniowych (SMA, dystrofie,SLA)

Pracując w Klinice Neurologii ICZMP w Łodzi na co dzień mam styczność z pacjentami cierpiącymi na choroby nerwowo-mięśniowe. Przeprowadzam też kwalifikację ruchową do włączenia jednego z najdroższych leków na świecie

Zobacz więcej